O nás

Během více než stoleté tradice potravinářské výroby se společnost CHOCOLAND a.s. stala jedním z největších výrobců potravinářských polotovarů pro pekaře a cukráře a zároveň producentem zdravých cukrovinek na bázi sóji, diabetických sladkostí i široké škály čokoládových cukrovinek.

Základní strategií společnosti CHOCOLAND a.s. je vyrábět vysoce kvalitní potravinářské výrobky respektující moderní trendy ve výživě i zvyky spotřebitelů. Všechny vlastní hotové produkty jsou vyvíjeny dle přání zákazníků a jsou vhodné pro výrobu pod privátními značkami. Mezi oblíbené položky širokého sortimentu patří například máčené i nemáčené tyčinky na bázi sóji, funkční tyčinky, sezónní cukrovinky, ledová čokoláda nebo čokoládové krémy.

Polotovary pod značkou ALTIS Industry, určené pro další zpracování v nejrůznějších oborech potravinářského průmyslu, se v závodě v Kolíně vyrábějí už více než padesát let. CHOCOLAND a.s. má největší kapacitu na zpracování sójových bobů ve střední Evropě a jako jediný v České republice vyrábí například plnotučné sójové mouky. Mezi tradiční položky patří sójové polotovary, v nabídce lze ale najít také širokou paletu polev, moderních náplňových krémů a řadu dezertních hmot nebo pražené jádroviny.

Dlouholeté tradici výroby polotovarů odpovídá nejen šíře sortimentu, ale také individuální přístup a vývoj polotovarů šitých na míru potřebám zákazníků.

Aktuálně

ČEJKOVICE 2016

Vydáno: 5.10.2016 11:06

Přijeďte na Dny chleba 2016

Vydáno: 31.5.2016 14:39

ČEJKOVICE 2015

Vydáno: 9.10.2015 11:01

Zveme vás na Dny chleba 2015

Vydáno: 28.5.2015 17:04

Novinka "Bílý program"

Vydáno: 20.2.2015 10:26


Produktové řady

Společnost CHOCOLAND a.s.vyrábí a distribuuje řadu cukrovinek pod vlastními i privátními značkami

Chocoland

Sorini

Solen

DIANELLA

Partneři

             Český svaz pekařů a cukrářů